Gestopte Michiel Kramer: ‘Ik wil hoofdtrainer te worden van Feyenoord’

Michiel Kramer hoopt ooit trainer te worden bij Feyenoord. Dit heeft de onlangs gestopte spits vandaag laten weten in de YouTube-show FC Rijnmond. Momenteel zet hij zijn eerste stap in dit vak bij RKC Waalwijk.

“Ja”, is het volmondige antwoord van Kramer als hem de stelling voorgelegd wordt of hij ‘ooit trainer van Feyenoord 1 wil worden’. Of die droom ook reëel is, wil de boomlange ex-spits van onder meer ADO Den Haag, Sparta Rotterdam, Maccabi Haifa, FC Utrecht, RKC Waalwijk én Feyenoord niet zeggen. “Dat is een andere vraag”, klinkt het lachend. “Dan moet je de stelling ook aanpassen.”

“Voor hetzelfde geld gebeurt het over dertig jaar”, vult Kramer aan. “Maar Feyenoord is altijd mijn club geweest. Nu ik de trainerskant op ga, is Feyenoord ook een droom. Het kan ook pas over veertig jaar zijn. Ik moet eerst maar eens de goede papieren halen en dan zien we wel. Ik moet nog drie papiertjes halen.”

Kramer stond tussen 2015 en 2018 onder contract in De Kuip. In die tijd wonnen de Rotterdammers een landstitel en de KNVB Beker. Momenteel houdt de spits van weleer zich bezig met trainersvak. Daarin maakt hij stappen bij RKC Waalwijk, als onder meer assistent-trainer van de hoofdmacht en bij het Onder 23-team. Kramer is op dit moment 37 jaar oud.

The post Gestopte Michiel Kramer: ‘Ik wil hoofdtrainer te worden van Feyenoord’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *