‘Real Madrid waagt in de winter een nieuwe poging voor Abdellah Ouazane (17)’

Real Madrid zou deze winter zaken willen doen met Ajax. De Europese eliteclub heeft namelijk haar vizier gericht op de komst van de zeventienjarige Ajacied Abdellah Ouazane. Met dit nieuws pakken verschillende Spaanse media vandaag uit.
n juli 2025 meldde Real Madrid zich al eens eerder in Amsterdam. Destijds wilden de Madrilenen aanvallende middenvelder, inmiddels ook buitenspeler, Abdellah Ouazane naar de Spaanse hoofdstad halen. De in Amsterdam geboren speler kwam echter niet door de medische keuring bij de Spaanse grootmacht.
De afspraak was destijds als volgt: Ouazane zou naar de Juvenil A van Real Madrid gaan, het team onder 19. Later zou de rechtspoot doorstromen naar Castilla, het tweede elftal. Echter veranderde alles door de foutieve medische keuring. De Marokkaan tekende bij in Amsterdam, tot medio 2028.
Ouazane stroomde vanuit Jong Ajax deze zomer door naar het eerste elftal. Het publiek had er al gauw een nieuwe lieveling bij. De op links spelende rechtspoot viel al snel op door zijn frivole manier van spelen, waarbij hij een bruikbare techniek combineert met een goed loopvermogen en soms de benodigde eenvoud in zijn spel.
Na Ajax-FC Sion, in de play-offs voor de Conference League, had Ouazane samen met zijn entourage een belangrijk gesprek in de lounge van de Johan Cruijff ArenA. Op bezoek was Mohamed Ouahbi, bondscoach van de Marokkaanse nationale ploeg. De rechtspoot liet nogmaals weten graag voor De Leeuwen van de Atlas te spelen. Afgelopen donderdag kwam de bevestiging dat het 17-jarige talent voor het eerst is opgeroepen.
“Real Madrid wil opnieuw om de tafel met Ajax”
Spaanse media schrijven nu dat Real Madrid opnieuw in gesprek wil gaan met Ajax, deze keer met technisch directeur Jordi Cruijff. De zoon van de grootste legende uit de clubgeschiedenis staat er inmiddels om bekend zijn poot iets stijver te houden in de onderhandelingen, dan voorgangers Alex Kroes en Sven Mislintat deden.
Eerder werd ook FC Barcelona genoemd in een rijtje met geïnteresseerde clubs. De Blaugrana meldden zich echter nooit officieel bij Cruijff, zo weet SPORT. Die krant meldt nu dat De Koninklijke de strijd om Ouazane nog niet opgeeft. “President Florentino Pérez heeft indien nodig een flinke som geld over voor het 17-jarige talent.”
Zo lijkt de razendsnelle opmars van Ouazane richting de top van de Eredivisie meteen gevolgen te gaan hebben. Zowel sportief, als financieel. Voor Ouazane zelf, maar ook voor Ajax en technisch directeur Cruijff.
The post ‘Real Madrid waagt in de winter een nieuwe poging voor Abdellah Ouazane (17)’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.
