Slecht nieuws voor Aaron Bouwman en Dies Janse: ‘Zij moeten bij Ajax pas op de plaats maken’

AFC Ajax
Pixelbiss/shutterstock

Voormalig voetballer en huidig analist Hans Kraay Junior is van mening dat de heren Aaron Bouwman en Dies Janse bij Ajax voorlopig pas op de plaats moeten maken. Dit heeft hij laten weten in zijn column voor het medium ‘Voetbal International’.

“Het duo Kehrer en Baas is een uitstekend duo, het is voetbal, voetbal, voetbal”, begint Kraay. “Ze kunnen allebei behoorlijk dekken, geven goede rugdekking, die Kehrer kopt er af en toe ook eentje in.” De Duitser was tegen Fortuna Sittard goed voor een doelpunt. Kehrer en Baas stonden tegen Willem II wederom aan de aftrap. “Slecht nieuws voor Bouwman en Janse, die een geweldige ontwikkeling doormaken, maar ik denk dat ze even flink pas op de plaats moeten maken met dit heerlijke voetballende centrum van Ajax”, aldus Kraay.

“Lof voor Tolu Arokodare”

De journalist is ook lovend over Tolu Arokodare. “Hij heeft de tijd van z’n leven. Bij Wolverhampton Wanderers kon hij redelijk anoniem de bus uit stappen, was er bij de veldinspectie voor de wedstrijd echt helemaal niemand die met ’m op de foto wilde, maar Tolu maakt echt indruk met de balletjes die hij met zijn borst aflegt, de kopduels die hij wint, de goals die hij maakt.” De spits van Ajax maakt ook buiten de lijnen indruk op Kraay.

“Misschien heeft hij in de bus ook wel een koptelefoon op, maar hij stapt uit bij een uitwedstrijd en gaat gewoon met 87 Fortuna-supporters op de foto, heeft tijd voor kleine kinderen, gaat met gehandicapten op de foto en doet niet zo bijdehand, zoals het gros van de voetballers doet als ze de bus uitstappen met die verschrikkelijke koptelefoons op”, sluit hij af.

The post Slecht nieuws voor Aaron Bouwman en Dies Janse: ‘Zij moeten bij Ajax pas op de plaats maken’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *