‘PSV greep deze zomer naast Malik Tillman, Azzedine Ounahi en Ladislav Krejci’

Peter Bosz
kvinl/shutterstock

PSV heeft deze zomer pogingen ondernomen om zich te versterken met Malik Tillman, Azzedine Ounahi en Ladislav Krejci. Met dit nieuws pakte de technisch directeur Earnest Stewart gisteren uit in het programma ‘Goedemorgen Eredivisie’ op ESPN.

“Of wij hun wilden? Wij hadden een aantal mensen, waaronder hen, op de lijst staan, maar dat is het uiteindelijk niet geworden”, zegt de Amerikaanse beleidsbepaler over Tillman en Ounahi.

“Dat heeft verschillende redenen. Tillman was onhaalbaar en Ounahi was een keuze van ons om het niet te doen. Je moet het ook altijd wel in context zien. Nu lijkt het alsof we twee spelers wilden halen… Het is altijd in context met spelers die eventueel zouden vertrekken.”

Ounahi, die Girona uiteindelijk verruilde voor Panathinaikos en ook bij Ajax op het lijstje stond, zou alleen zijn gekomen als PSV nog een middenvelder was verloren. Dat gebeurde niet. “We hebben al een behoorlijk brede selectie, dus dit had alleen kunnen gebeuren als iemand vertrokken was.”

“PSV greep naast drie ervaren spelers”

Stewart bevestigt verder dat hij nog dacht aan linker centrumverdediger Krejci, maar de captain van Tsjechië bleef uiteindelijk bij Wolverhampton Wanderers. De PSV-directeur voorspelde tot slot dat Esmir Bajraktarevic bij PSV zal blijven, omdat er vanuit Al-Ittihad enkel via tussenpersonen contact is gezocht. De deadline in Saudi-Arabië sluit om 23:00 uur Nederlandse tijd.

The post ‘PSV greep deze zomer naast Malik Tillman, Azzedine Ounahi en Ladislav Krejci’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *