‘Wout Weghorst streek bij Ajax een salaris op van 4,5 miljoen euro’

Wout Weghorst zou bij Ajax een jaarsalaris hebben opgestreken van maar liefst 4,5 miljoen euro. En dit zorgde in de podcast KieftEgmondJansenGijp nogal voor de nodige verbazing. Zaakwaarnemer Rob Jansen ziet dat de salarissen bij Nederlandse topclubs flink zijn opgelopen de afgelopen jaren.

“Ik las in De Telegraaf dat Wout Weghorst 4,5 miljoen euro per jaar verdiende”, begint Michel van Egmond in de podcast. Wim Kieft kan nauwelijks geloven dat zulke bedragen tegenwoordig in Nederland worden betaald. “Zou dat kunnen, Rob? Het zijn ongelooflijke bedragen…”, vraagt hij aan de zaakwaarnemer.

“Bij Feyenoord denk ik niet”, reageert Jansen. “Misschien een uitzondering hoor, maar ik betwijfel het. Ajax is met salarissen krankzinnig omhoog gegaan in het Overmars-tijdperk. En nu ook weer, als je ziet wat er gehaald is en wat er vertrokken is.”

“Positieve transferwindow”

Tegelijkertijd doen de Nederlandse clubs ‘iets knaps’. “Wat me wel opviel: dat zowel Ajax, PSV als AZ, en ik denk dat Feyenoord het ook net gaat redden, dadelijk in de plus staat in de transferwindow. Ajax zestig, PSV veertig, AZ geloof ik 25, en Feyenoord gaat het ook net redden. Dat is op zich wel knap.” Van Egmond countert: “Maar je kan er tegenin brengen dat er ook heel hoge salarissen worden betaald…”

The post ‘Wout Weghorst streek bij Ajax een salaris op van 4,5 miljoen euro’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *