‘Ajax plaatst officieel bod op 21-jarige Uruguayaan Lucas Agazzi’

Ajax Logo
JanvanDasler/shutterstock

Ajax zou een officieel bod op hebben gedaan op de 21-jarige Uruguayaanse speler Lucas Agazzi. Met dit nieuws pakt zijn zaakwaarnemer Pablo Rivero vandaag uit in gesprek met ‘Sport 890’. Zijn werkgever Defensor Sporting zou deze aanbieding direct van tafel hebben geveegd.

Hij is een multifunctionele 21-jarige voetballer, die op de gehele rechterflank uit de voeten kan. Agazzi kan namelijk zowel rechtsachter als rechtsbuiten spelen. Dat maakt de vijftienvoudig jeugdinternational een stuk interessanter. Agazzi speelde al 114 wedstrijden voor zijn jeugdclub Defensor Sporting.

Daarin wist hij tien doelpunten te maken en dertien assists af te leveren. Mede daarom hebben Ajax en technisch directeur Cruijff Agazzi een aanbieding gedaan, volgens zaakwaarnemer Rivero. “Ajax heeft een bod uitgebracht op mijn cliënt, Lucas Agazzi. Dit bod is echter afgewezen door Defensor Sporting”, vertelt hij in gesprek met Sport 890. Het bod werd als onvoldoende beschouwd door Defensor.

“Lucas Agazzi deze zomer naar Ajax?”

Agazzi heeft nog een contract tot het einde van 2027 bij de Uruguayaanse club. Volgens Transfermarkt vertegenwoordigt hij een transferwaarde van 1,8 miljoen euro. De Amsterdammers wisten zich al te versterken met Caio Henrique, Fouad Zahouani en Jano Monserrate. Ook zou Marc-André ter Stegen bijna rond zijn met Ajax.

The post ‘Ajax plaatst officieel bod op 21-jarige Uruguayaan Lucas Agazzi’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *