‘PSV kan miskoop van zeven miljoen euro slijten’

Het Turkse Konyaspor blijft pogingen ondernemen om Adamo Nagalo deze zomer over te nemen van PSV. Met dit nieuws pakt het Eindhovens Dagblad vandaag uit. Probleem is alleen dat die club niet aan de prijs wil voldoen die de Eindhovenaren hanteren.

Het ED claimt dat de kampioen van Nederland een transfersom van vier miljoen euro in gedachten heeft voor de 23-jarige verdediger. Twee jaar geleden betaalde PSV zelf zeven miljoen aan FC Nordsjaelland om de Burkinees in te lijven. Nagalo slaagde er niet in om in Eindhoven door te breken. Afgelopen seizoen verhuurde PSV de stopper al aan Konyaspor. Die club hoopt hem nu dus definitief in te blijven.

“PSV wil vier miljoen euro hebben voor miskoop”

Buiten het feit dat de Süper Lig-formatie volgens het ED niet kan of wil voldoen aan de vraagprijs van vier miljoen, is het ook nog maar de vraag of Nagalo überhaupt geïnteresseerd is in een definitieve overstap. Het lijkt er hoe dan ook op dat hij zich komende week ‘gewoon’ meldt voor de eerste training van het nieuwe seizoen. Die staat voor maandag 29 juni gepland.

Nagalo kwam tot op heden tot twaalf officiële duels voor het eerste elftal van PSV. De man van zeven miljoen stond in totaal slechts 320 minuten op het veld in de Eredivisie, Champions League en KNVB Beker.

The post ‘PSV kan miskoop van zeven miljoen euro slijten’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *