‘Marc-André ter Stegen (34) helemaal niet naar Ajax’

AFC Ajax
Pixelbiss/shutterstock

De overgang van Marc-André ter Stegen van FC Barcelona naar Ajax zou minder concreet zijn als eerder werd vermeld. Althans, hier maken verschillende Spaanse media vandaag melding van. Zo zou er nog geen aanbieding van de Amsterdammers voor hem op tafel leggen.

Diverse media, waaronder AS, schreven dat de overstap van de Duitse goalie van FC Barcelona wel eens snel afgerond zou kunnen worden. Dat is volgens Mundo Deportivo niet het geval: de sportkrant is in de kwestie gedoken, legde contact met zowel Barça als kamp-Ter Stegen en meldt dat er tot op heden géén sprake is van een concrete aanbieding. ‘De conclusie is duidelijk. We hebben het gecheckt en weten het zeker: géén formeel bod’.

Wél bevestigt MD dat Ajax inderdaad serieuze belangstelling heeft voor 34-jarige doelman en hem graag op huurbasis naar Amsterdam wil halen. Het medium weet dat technisch directeur Jordi Cruijff Barcelona heeft benaderd en dat de kampioen van Spanje naar een oplossing zoekt voor Ter Stegen. Het riante salaris van de sluitpost, die niet in de plannen van trainer Hansi Flick voorkomt, drukt zwaar op de begroting.

“Michel een groot fan van Ter Stegen”

MD schrijft verder dat Ajax-trainer Míchel een groot bewonderaar is van Ter Stegen. Afgelopen seizoen werkte hij met de keeper samen bij Girona. Míchel ‘raakte daar onder de indruk van het leiderschap van Ter Stegen’. De Spaanse oefenmeester is dan ook de drijvende kracht achter de interesse.

The post ‘Marc-André ter Stegen (34) helemaal niet naar Ajax’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *