‘Wout Weghorst van Ajax naar FC Twente, gevolgen zijn groot’
Sam Lammers lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij FC Twente. En dat heeft met name te maken met de komst van Wout Weghorst. Met dit nieuws pakt De Telegraaf vandaag uit. Vandaag werd bekend dat de 33-jarige spits transfervrij de overstap maakt van Ajax.
Twente pakte zaterdagochtend uit met de komst van Weghorst. De routinier komt transfervrij over van Ajax en tekent een contract voor twee seizoenen in De Grolsch Veste. Het betekent wel dat Lammers een pas op de plaats maakt. Hij koerst nu af op een vertrek.
‘Als het FC Twente lukt om Lammers voor het gewenste bedrag te verkopen komt er een jonge, tweede spits bij. Daarvoor is Jesper Uneken (PSV) in beeld’, schrijft De Telegraaf-verslaggever Jeroen Kapteijns. Lammers heeft nog een contract tot medio 2027.
De 29-jarige Lammers streek twee jaar geleden neer bij FC Twente, dat hem voor enkele miljoenen overnam van Rangers. Het afgelopen seizoen was hij in 25 Eredivisie-duels goed voor zes doelpunten en acht assists.
“Rijke voetballoopbaan”
Lammers heeft er al een rijke carrière op zitten. Hij kwam eerder uit voor PSV, waar hij de jeugdopleiding doorliep, sc Heerenveen (huurbasis), Atalanta Bergamo, Eintracht Frankfurt (huur), Empoli (huur), Sampdoria (huur), Rangers en FC Utrecht (huur).’
Na de komst van Wout Weghorst koerst Sam Lammers aan op een vertrek bij FC Twente. De spits ligt vast tot medio 2027. Als het FC Twente lukt om Lammers voor het gewenste bedrag te verkopen komt er een jonge, tweede spits bij. Daarvoor is Jesper Uneken (PSV) in beeld.
— Jeroen Kapteijns (@JeroenKapteijns) June 27, 2026
The post ‘Wout Weghorst van Ajax naar FC Twente, gevolgen zijn groot’ appeared first on Voetbal4U.
