‘Ajax verrast enorm en haalt speler weg bij Feyenoord’

Ajax heeft zich versterkt met Ephendrich Rijsenburg. Hij is een vijftienjarige aanvaller die overkomt van de grote rivaal Feyenoord. Met dit nieuws pakt het Amsterdamse fanmedium ‘Ajax Showtime’ vandaag uit.
Komend seizoen zal de aanvaller, die in actie kan komen als spits en buitenspeler, gaan spelen voor Ajax Onder-16. Voor dat jeugdteam is Rijsenburg de tweede versterking na Quincy Nelisse.
Rijsenburg is door Ajax volgens Ajax Showtime overtuigd na meerdere gesprekken. Het medium omschrijft hem als een ‘doelgerichte aanvaller’ en dat blijkt ook uit zijn cijfers. Dit seizoen scoorde Rijsenburg negentien doelpunten in negentien competitiewedstrijden voor Feyenoord Onder-15. Ook scoorde hij vier keer in de beker en twee keer in de nacompetitie.
“Ajax plukt aanvaller weg bij Feyenoord”
Naast zijn wedstrijden in het shirt van Feyenoord komt Rijsenburg ook uit voor Nederland Onder-15. Daar speelde hij vier interlands, waarin hij al samen speelde met veel teamgenoten die hij komend seizoen op De Toekomst zal tegenkomen. Eerder deed Ajax ook al zaken met Sparta voor de diensten van Nelisse en haalde het Emmanuel Nankeng van amateurclub AFC.
The post ‘Ajax verrast enorm en haalt speler weg bij Feyenoord’ appeared first on Voetbal4U.
