Ibrahim Afellay vertrek na slechts zes maanden bij PSV

Peter Bosz
kvinl/shutterstock

Ibrahim Afellay zal aan het einde van het seizoen vertrekken bij PSV. Hij is momenteel assistent-trainer van Peter Bosz maar had zich de baan heel anders voorgesteld.

“Vooropgesteld is dit geen vaarwel, maar een tot ziens”, begint Afellay tegenover het officiële clubkanaal van PSV. De ex-voetballer tekende begin dit jaar een contract voor 2,5 jaar in Eindhoven. “Na een aantal goede gesprekken met de directie en Peter Bosz ben ik deze uitdaging begin dit jaar met veel energie en enthousiasme aangegaan, maar de praktijk is anders gebleken dan wat ik me ervan had voorgesteld.”

Afellay geeft ook uitleg over zijn besluit om te vertrekken. “Ik had bijvoorbeeld graag vaker onderdelen van trainingsvormen willen leiden en meer mijn stempel willen drukken. Daar hebben we gesprekken over gevoerd. Daarin verschillen we van mening en dat is helemaal prima, dat soort dingen gebeuren in het leven. Niets meer, niets minder.”

“Ibrahim Afellay neemt afscheid van PSV”

“De club heeft mij ook diverse keren op andere gedachten proberen te brengen en dat waardeer ik zeer, maar ik ben toch bij mijn aanvankelijke keuze gebleven”, gaat Afellay verder. “Ik wil benadrukken dat we in goede harmonie uit elkaar gaan en dat ik ook veel heb mogen opsteken van Peters werkwijze. Voor nu wil ik iedereen bedanken voor de afgelopen maanden. PSV is en blijft mijn club.” Het is nog onduidelijk wat de plannen van de veertigjarige trainer voor volgend seizoen zijn.

The post Ibrahim Afellay vertrek na slechts zes maanden bij PSV appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *